• صفحه اصلی
 • پروژه ها
 • محصولات
 • مقالات
 • درباره ما
 • تماس
 • logo

  درباره این پروژه

  مراکز خرید دیگر فقط جایی برای خرید نیستند، این مراکز به یک محل گردهمایی، یک مقصد، یک مکان سرگرمی و حتی جایی برای گذراندن شب تبدیل شده اند. برای ارائه یک تجربه به یاد ماندنی از فروش به مشتریان، باید محیطی ایجاد کنید که جذاب باشد تا مورد استقبال قرار گیرد و اینجاست که نورپردازی مناسب ضروری است. بدون نورپردازی مناسب نمی توان معماری را به طور کامل تجربه کرد. از نمای خارجی گرفته که بازدید کنندگان را به داخل دعوت می کند تا مکان های عمومی داخلی که با ظرافت خاصی نورپردازی شده اند، پرتو فام راه حل های خلاق، مقرون به صرفه و پایداری به شما ارائه می دهد که تاثیر مثبتی بر بازدیدکنندگان و کارکنان داشته باشد.

  product Usage Image
  product Usage Image
  product Usage Image
  product Usage Image
   

  مجموعه تصاویر / Photo Gallery

  نورپردازی پارکینگ
  نورپردازی پارکینگ
   

  ویژگی های فنی / Specifications

  نور نقشی اساسی در به وجود آوردن یک حس خوب خرید برای مشتریان از یک مرکز خرید دارد. ما در شرکت پرتو فام راه حل های نورپردازی قابل انعطافی به شما ارائه می دهیم تا بتوانید مشتریان را از بیرون جذب کنید، آنها را به داخل مرکز خرید خود بکشانید، به آنها احساس خوشامد گویی بدهید و سپس آنها را مطابق با روحیه و فعالیتشان به سمت فروشگاهها هدایت کنید. ما همچنین به شما نشان می دهیم که چگونه با انتخاب سیستم های روشنایی مناسب و بهینه، هزینه های مصرف انرژی و نگهداری کمتری برای کل پروژه داشته باشید.

  بدون نورپردازی مناسب نمی توان معماری داخلی را به طور کامل تجربه کرد. یک نورپردازی خوب فضایی گرم، دعوت کننده و با عملکری بالا را در فضای داخلی به نمایش می گذارد. از این رو انتخاب یک سیستم روشنایی مناسب، عنصری اصلی در طراحی داخلی است چرا که همه چیز را می تواند تحت تاثیر خود قرار دهد. از مبلمان و کفپوش و تجهیزات گرفته تا نازک کاری و بافت و تکسچر. استفاده خلاقانه از روشنایی می تواند طراحی داخلی شما را مجذوب خود کند. چراغ ها و تجهیزاتی که مطابق با سبک و دکوراسیون فضا به کار گرفته شده اند، این پتانسیل را دارند که به فضای شما زندگی ببخشند. در حقیقت انتخاب روشنایی مناسب به شما کمک می کند تا تعادل کاملی بین سبک، راحتی و آسایش و عملکرد بالا، در ایجاد فضای داخلی زیبا و در عین حال کاربردی داشته باشید.

  تیم طراحی نورپردازی پرتو فام همواره با داشتن ارتباطی عمیق و تنگاتنگ با معماران و طراحان داخلی در طول مدت اجرای پروژه توانسته با رعایت کلیه استاندارهای روشنایی روز دنیا پروژه های زیبا و کاربردی و در عین حال هماهنگ با معماری و کاربری فضا ارائه نماید. پروژه تجاری آیمکس نیز از همان دسته پروژه های موفقی بوده که حاصل همکاری و هماهنگی تیم های طراحی و اجرایی پروژه بوده است. این پروژه با داشتن 6 طبقه پارکینگ زیر زمین و 8 طبقه با کاربری های تجاری و فرهنگی یکی از پروژه های تجاری بزرگ و مدرن در شهر تهران است که نورپردازی کلیه فضاهای داخلی آن حاصل تلاش تیم طراحی این شرکت می باشد.